ISO 9001 BELGESİ SORGULAMASI NASIL YAPILIR ?
ISO 9001 Sertfika Sorgulama , sahip olduğunuz iso belgesinin geçerliliğinden sahte olup olmadığından emin olmak için ilk aşama mutlaka hizmete ve belgeye ait faturanızın bulunmasıdır. İkinci aşamada ise iso 9001 belge sorgulama adımıdır. Belge sorgulama prosedürü belgenizin üzerinde bulunan internet adresinden belge sorgulama menüsünü kullanarak yapabilirsiniz. Bu menüde bulunan BELGE NO alanına iso belgesi üzerinde bulunan belge numarasını yaparak belgenizin geçerliliğini sorgulayabilirsiniz.

Ayrıca türkak akreditasyonlu iso belgesi aldıysanız (belgenizin üzerinde türkak logosu ve logonun altında bir yetki numarası mevcuttur) https://secure.turkak.org.tr/kapsam/search bu linkte bulunan ekrandan belgenizi vermiş olan kuruluşun belgelendirme yetkisine ait bilgilerine ulaşabilirsiniz.

ISO 9001 BELGESİ YENİLEME ;
ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi uluslararası geçerli akreditasyon kuralları gereği üç yıllığına düzenlenen belgedir. iso belgesi gibi tüm yönetim sistemi belgeleri üç yıllık süreç için düzenlenen belgelerdir. iso 9001 belgesi yenileme yada iso belgesi yenileme dediğimiz ise bu üç yılın sonunda iso 9001 belgesi belgelendirme kuruluşu tarafından yapılacak olan iso belgesi belgelendirme denetimi ile yeni tarihli  üç yıllık ıso belgesi verilmesidir.
HAKKIMIZDA
KAYRA PATENT ULUSLARARASI
BELGELENDİRME HİZMETLERİ
LİMİTED ŞİRKETİ
Anadolu Cad. No:340 Sarıbeyoğlu Apt. K:8 D:38
Karşıyaka İzmir
Telefon:0 (232) 364 49 03
KAYRA-WEB Servisi
KAYRA-WEB Servisi
HAKKIMIZDA
KAYRA PATENT ULUSLARARASI BELGELENDİRME HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
Anadolu Cad. No:340 Sarıbeyoğlu Apt. K:8 D:38
Karşıyaka İzmir
Telefon:0 (232) 364 49 03
KURUMSAL
Ana Sayfa
Kurumsal
İletişim
Belge Ara
AKREDİTASYON
NAC Akreditasyon
KAYRA-WEB Servisi
.